Advertising
Advertising
Fumătorilor li s-ar putea interzice să-și aprindă țigări în propriile mașini

Fumătorilor li s-ar putea interzice să-și aprindă țigări în propriile mașini
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 feb. 2014, 15:36
SursăREALITATEA TV
Încă o regulă pentru şoferi! Mai precis pentru cei care fumează. Comisia Europeană susţine ideea de a interzice fumatul la volan atunci când în maşină se află şi copii ori dacă şoferul este părinte. Ideea a plecat de la irlandezi, dar e aplicată acum de britanici.
Citește și
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:36O comisie ONU acuză Israelul de genocid în Fâșia Gaza
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:47A început „Davosul conservatorilor” la Londra. Conferința care pune ideile înaintea ideologiilor
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























