Poliţistul Cristian Cioacă a fost audiat de judecătorii braşoveni în legătură cu dispariţia soţiei sale
Poliţistul Cristian Cioacă a fost audiat de judecătorii braşoveni în legătură cu dispariţia soţiei sale
Cazul Elodia revine în actualitate! Poliţistul Cristian Cioacă a fost audiat de judecătorii braşoveni în legătură cu dispariţia soţiei sale. Cioacă a cerut ca şedinţa să fie secretă însă instanţa i-a respins cereea. La finalul audierilor poliţistul a ieşit din nou cu zâmbetul pe buze.
După ce a jurat pe biblie că va spune adevărul, Cioacă a declarat că ultima oară a văzut-o pe soţia sa în dimineaţa zilei de 30 august 2007, la ora 8 dimineaţa, când aceasta a plecat de acasă fără să spună unde merge şi când se întoarce.
Cioacă susţine că de atunci nu a mai văzut-o şi nici nu mai vorbit cu ea. Sentinţa a rămas în pronunţare, dispariţia pe cale legală fiind o condiţie esenţială pentru stabilirea pe cale judecătorească a morţii acesteia, însă după trei ani de la declararea dispariţiei.
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














