C. Rădoacă (regizor): A fost o acţiune nestăpânită a domnului Băsescu, a lovit copilul

C. Rădoacă (regizor): A fost o acţiune nestăpânită a domnului Băsescu, a lovit copilul
Regizorul Constantin Rădoacă susţine că imaginile cu Traian Băsescu, în care pare că loveşte un copil în campania electorală din anul 2004, sunt adevărate. Rădoacă a fost unul dintre organizatorii evenimentului şi se afla pe scenă cu Traian Băsescu.
\"Dovada este ce am văzut eu. Eram acolo şi ştiu sigur că aşa a fost. Nu am niciun interes să mint sau să răstălmăcesc ce s-a întâmplat. Chiar aşa s-a întâmplat. Este evident, se pierde timpul. A fost o acţiune nestăpânită a domnului Băsescu, a lovit. Toată echipa mea a fost martor acolo. Eu eram în spatele preşedintelui. Este pierdere de timp să vorbim dacă caseta a fost sau nu a fost trucată\", a declarat Rădoacă la Realitatea TV.
Regizorul spune că a fost şocat pe moment de gestul preşedintelui.
Joi seară, au fost difuzate presei imagini cu Traian Băsescu care pare că loveşte un copil în campania electorală din anul 2004.
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























