Copilul care ar fi fost lovit de Băsescu: M-am dus pe scenă să îmi cer scuze, dar m-a împins

Copilul care ar fi fost lovit de Băsescu: M-am dus pe scenă să îmi cer scuze, dar m-a împins
Jurnaliştii de la Observatorul prahovean susţin că au luat legătura cu copilul agresat de şeful statului. Potrivit acestora, el ar fi povestit că întâmplarea a avut loc în 2004.
\"Aveam 10 ani. Iniţial domnul preşedinte mă luase pe scenă şi am vrut să spun ceva legat de Iliescu şi Năstase. Probabil, de emoţii am spus că Iliescu şi Băsescu nu sunt buni. Apoi domnul preşedinte m-a dat jos de pe scena. S-a enervat că spusesem o prostie şi când m-am dus lângă el vroiam să-mi cer scuze, dar m-a împins. Chiar am râs, nu a fost ceva care m-a marcat\", a spus copilul.
Tot Observatorul Prahovean scrie că copilul care se presupune că a fost lovit de preşedinte locuieşte acum în Italia cu părinţii, iar numele său este Marius Istrăţoiu.
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























