Ultimele Stiri· 1 min citire

Antonescu, singurul candidat care s-a întâlnit cu toţi granzii

19 nov. 2009, 12:18
Actualizat: 20 nov. 2009, 02:01
Antonescu, singurul candidat care s-a întâlnit cu toţi granzii

Antonescu, singurul candidat care s-a întâlnit cu toţi granzii

Realitatea.NETArticol scris de Realitatea.NET
Sursă: REALITATEA.NET

Prezidenţialul liberal a reuşit performanţa de a se confrunta faţă în faţă atât cu preşedintele Traian Băsescu, cât şi cu reprezentantul PSD, Mircea Geoană, cu independentul Sorin Oprescu şi cu udemeristul Kelemen Hunor.

Nu refuzăm nicio dezbatere cu nimeni! E lait-motivul tuturor staff-urilor de campanie ale candidaţilor la prezidenţialele de duminică. Mergem oriunde, oricând, spun şi prezidenţiabilii în sine.

Cu toate acestea, doar un singur candidat dintre primii cinci a reuşit să se confrunte cu \"granzii\": liberalul Antonescu. Preşedintele PNL s-a aflat la Cluj la dezbatere cu Traian Băsescu, în aceeeşi emisiune duminică la Realitatea TV cu Sorin Oprescu şi Kelemen Hunor, iar miercuri seară l-a bifat şi pe Mircea Geoană.

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri