Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Florin Prunea a părăsit sediul DNA după nouă ore de audieri

Directorul departamentului de Relaţii Internaţionale al Federaţiei Române de Fotbal, Florin Prunea, a părăsit sediul DNA Piteşti joi, în jurul orei 16.50, după aproximativ nouă ore de audieri, informează corespondentul NewsIn.

Foto: NewsIn
Foto: NewsIn

Oficialul FRF a precizat la plecare că a durat atât de mult pentru că a mai fost audiat şi altcineva înaintea lui.

"Voi veni oricînd dacă vor fi solicitat. Am venit să dau o declaraţie. Am stat atît de mult pentru că a mai fost audiat altcineva înaintea mea. M-au chemat să dau declaraţii legate de regulamentul de fotbal", a spus Prunea.

Directorul departamentului de Relaţii Internaţionale al Federaţiei Române de Fotbal, Florin Prunea, a mai adăugat că nu a avut loc nici o confruntare cu patronul Cornel Penescu, aşa cum se vehicula. 

Citeşte şi  EXCLUSIV REALITATEA.NET: Stenogramele convorbirilor Penescu-Prunea şi Făcăleaţă-Corpodean

 

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro