Advertising
Advertising
Floarea Şerban, prima femeie general din Armata Română, preia şefia Romarm

Floarea Şerban, prima femeie general din Armata Română, preia şefia Romarm
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 feb. 2015, 11:46
Floarea Şerban, prima femeie general din Armata Română, trimisă în judecată în dosarul privind cumpărarea unor locuinţe de serviciu în baza unor declaraţii false, a preluat conducerea Romarm, fostul director al producătorului de armament fiind arestat săptămâna trecută pentru abuz în serviciu.
Citește și
- 18:01 Mesajul omului lui Bolojan după lovitura primită la Cotroceni: ”PSD nu va respecta nimic”
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 17:44Rareș Bogdan, atac dur la adresa lui Ilie Bolojan: ”E ipocrit. Votează cu PSD, dar a blocat un liberal”
- 17:12Votanții USR, singurii care au avut venituri mai mari în ultimul an
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























