EXCLUSIV - Mihai Albu despre Madonna: Are un stil un pic deplasat, dar nu vulgar
EXCLUSIV - Mihai Albu despre Madonna: Are un stil un pic deplasat, dar nu vulgar
Gurul pantofilor din România, celebrul creator Mihai Albu, a analizat pentru REALITATEA.NET stilul vestimentar al Madonnei. Regina pop pune accent pe accesorii şi mai puţin pe partea vestimentară. Albu şi-a declarat dorinţa de a o încălţa pe divă la un moment dat.
Designerul român a constatat că diva preferă cizmele mulate pe picior care proporționează corpul foarte bine și o avantajează.
"Foarte mult marchează accesoriile, în ultimul timp, să zicem în ultimii cinci ani are cizme până la genunchi cu toate interpretările posibile", a declarat Mihai Albu.
Mai multe despre stilul Madonnei puteţi afla din reportajul realizat de REALITATEA.NET.
REALITATEA.NET - EXCLUSIV - Mihai Albu despre stilul Madonnei: Accentul cade pe accesorii, partea vestimentară este diminuată
Citește și:
- 14:51 - Zodiile inflluentata de luna Plină din această perioadă, începând cu data de 1 mai. Planul profesional se va reconfigura
- 13:34 - Ce riscuri ascund micii consumați în exces și combinați cu berea. Avertisment din partea specialiștilor
- 11:48 - Alimentul iubit de români care poate deveni periculos. Semnal de alarmă de la un medic epidemiolog
- 10:41 - Soluții naturale și la îndemâna oricui pentru gândacii de bucătărie. Vei scăpa de ei în numai câteva ore
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














