Advertising
Advertising
Dezvăluiri despre costul şi aranjamentul coregrafiei, organizată de Dinamo la meciul Steaua-City

Dezvăluiri despre costul şi aranjamentul coregrafiei, organizată de Dinamo la meciul Steaua-City
Scris deRealitatea.NET
Publicat17 aug. 2016, 21:12
Actualizat17 aug. 2016, 23:32
Unul dintre suporterii dinamovişti implicaţi în punerea la cale a farsei de marţi seara, de la meciul FC Steaua - Manchester City, la care fanii stelişti au primit veste cu care s-a format pe toată tribuna a doua mesajul "Doar Dinamo Bucureşti", a declarat pentru News.ro că este a doua încercare de acest gen şi că toată coregrafia nu a costat mai mult de 5.000 de euro, scrie News.ro.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























