Advertising
Advertising
DEZASTRU LA CUPA MONDIALĂ. Germania-Brazilia 7-1! VIOLENȚE ÎN STRADĂ!

DEZASTRU LA CUPA MONDIALĂ. Germania-Brazilia 7-1! VIOLENȚE ÎN STRADĂ!
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 iul. 2014, 23:55
Actualizat9 iul. 2014, 09:11
CAMPIONATUL MONDIAL DIN BRAZILIA 2014. Brazilia a avut parte de o corecție dură din partea Germaniei în semifinalele Cupei Mondiale din Brazilia. După eșecul istoric, pe stradă, în marile orașe, au început violențele.
Citește și
- 16:12David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 15:45Echipa cu care ar putea semna Răzvan Lucescu. Românul s-ar putea întoarce în țara unde a mai antrenat
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























