Advertising
Advertising
Dan Şova: Sunt mândru de felul în care s-a prezentat Victor Ponta la Cotroceni

Dan Şova: Sunt mândru de felul în care s-a prezentat Victor Ponta la Cotroceni
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 iul. 2014, 22:29
Actualizat16 iul. 2014, 10:36
Dan Şova, purtătorul de cuvânt al PSD, a declarat la Realitatea TV că este "mândru" de felul în care premierul Victor Ponta s-a prezentat la Cotroceni, la discuţiile pe tema reducerii CAS.
Citește și
- 12:24Atacurile penalului Ciucu de la tribună. Pe cine arată cu degetul: a descoperit „sistemul”
- 11:45Ludovic Orban și Ilie Bolojan, susținere pe față pentru penalul Ciucu: „Am încredere în el!” - VIDEO
- 11:15Zi decisivă în Parlament: audierile pentru Guvernul Veștea încep la prânz, votul final - luni seara
- 10:38Situație penibilă pentru Bolojan la Congresul PNL: a ținut discursul de „învingător” în fața scaunelor goale - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























