Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Cristian Pătrăşconiu: Zilele lui Crin

Haideţi să fim corecţi: a fost săptămâna lui Crin Antonescu. Efortul major pentru moţiune aparţine PNL. UDMR s-au plasat lângă liberali din oportunism, iar PSD din spirit revanşard.

Foto: cotidianul.ro
Foto: cotidianul.ro

Apoi, nominalizarea lui Klaus Johannis pentru funcţia de premier – o lovitură dură aplicată PDL-ului şi lui Traian Băsescu! – e tot urmare a lobby-ului PNL. UDMR: oportunism! Mircea Geoană – un balcanic vampir politic de sezon, un fel de tzutzi-mutzi care sare în jurul primarului Sibiului doar-doar i-o pica şi lui ceva.

Citeşte mai mult

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro