Circulaţia a fost restricţionată, miercuri, în zona Arcului de Triumf
29 iul 2009, 07:31 |
Actualizat Joi, 30 Iulie 2009 02:27
Realitatea TV
Circulatia rutieră a fost restricţionată miercuri după-amiază în zona Arcului de Triumf. Acolo s-a desfăşoarat un ceremonial militar prilejuit de încheierea misiunii Armatei României în Irak.
Axa centrală de pe Şoseaua Kiseleff, între Piaţa Presei Libere şi Arcul de Triumf, a fost închisă între orele 15.30 - 20.30.
În intervalul 17.00 şi 20.30, traficul rutier a fost închis total pe Şoseaua Kiseleff între Piaţa Presei Libere şi strada Arhitect Ion Mincu, dar şi pe zonele adiacente: pe Bulevardul Mareşal Prezan - între Piaţa Arcul de Triumf şi Piaţa Charles de Gaulle, pe Bulevardul Mareşal Averescu - între Piaţa Arcul de Triumf şi Bulevardul Mărăşti, pe str. Alexandru Constantinescu - între Piaţa Arcul de Triumf şi Bulevardul Mărăşti.
Citeşte mai multe despre Ziua Imnului Naţional al României aici.
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3533 RON 





Elena Udrea apare într-un clip care...
Gropi adânci pe drumurile din România
Țurțuri uriași pe clădiri din Brăila
Automobilul cu soba cu lemne exista si circulă
Jurnal Realitatea Tv Cluj 16.02.2012 ora 20.15
Surprins în timp ce se uita în decolteul...








Feedback

