Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

C. P. Tăriceanu: 3.000 de persoane sunt în continuare izolate, din cauza inundaţiilor

Premierul Călin Popescu Tăriceanu a declarat, la finalul întrunirii Comitetului pentru Situaţii de Urgenţă, că situaţia pe râurile Siret şi Prut este critică. În aceste condiţii, Executivul a decis supraînălţarea de urgenţă a digurilor pe râul Siret şi evacuarea localităţilor din zona municipiului Paşcani.

Foto: NewsIn
Foto: NewsIn
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro