Advertising
Advertising
Botezatu face furori la New York
16 feb. 2009, 01:09
Actualizat: 16 feb. 2009, 01:10

Botezatu face furori la New York
Sursă: Evenimentul Zilei
Nadia Comăneci, Angela Gheorghiu şi Anastasia Soare au admirat cea mai recentă colecţie semnată de Cătălin Botezatu, "Famous, Rich & Snob", vineri, la Couture Fashion Week de la New York.
Evenimentul s-a desfăşurat pe parcursul a trei zile, 13-15 februarie, la Hotelul Waldorf-Astoria, unul dintre hotelurile de lux ale metropolei americane. Colecţia lui Cătălin Botezatu (rochii de seară în culori intense, cu blănuri şi volane largi), care a deschis seria celor trei zile de prezentări, a smuls atât aplauzele celor prezenţi la eveniment, cât şi ale celor trei românce care au venit să admire creaţiile compatriotului lor.
Citeşte mai mult în Evenimentul Zilei
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























