Advertising
Advertising
Au încremenit ce au descoperit sub temelia unei case bătrânești din Argeș

Au încremenit ce au descoperit sub temelia unei case bătrânești din Argeș
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 apr. 2014, 16:45
Un bărbat din Argeş a găsit sub temelia casei bătrâneşti un obuz din cel de-al doilea Război Mondial. Speriat că proiectilul ar fi putut exploda în orice moment, omul a alertat imediat pirotehnişti. Obuzul a fost ridicat şi dus într-un poligon, unde va fi distrus.
Citește și
- 11:22Țigări de contrabandă, ascunse sub salteaua landoului în care era un bebeluș. Descoperire șocantă la Vama Sighet
- 10:49Accident mortal în Dolj. Un tânăr aflat pe un motociclu, fără permis, a căzut după ce a călcat o trotinetă lăsată pe drum
- 09:47Întârzieri uriașe la trenuri, în plină caniculă. Cursa Craiova-București a ajuns să întârzie mai mult decât durează drumul
- 08:42Tânără atacată cu briceagul în Roman, după ce ar fi refuzat să se împace cu fostul concubin
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























