Advertising
Advertising
Apocalipsa vine în noiembrie. Planeta uriașă Nibiru va lovi Pământul, spun clarvăzătorii

Apocalipsa vine în noiembrie. Planeta uriașă Nibiru va lovi Pământul, spun clarvăzătorii
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 aug. 2016, 23:22
Actualizat24 aug. 2016, 09:01
Scapă cine poate! Adepții teoriilor conspiraționiste spun că ne-a rămas foarte puțin timp de evacuare de pe Terra, mai precis câteva luni. După care planeta noastră devine istorie, fiind distrusă de celebra planetă nevăzută din sistemul nostru solar, așa-numita Planetă X, pe care astronomii și amatorii de mistere o vânează de zeci de ani.
Citește și
- 21:33IQOS lansează „Studioul Curiozității” la Bucharest Design Festival
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























