Advertising
Advertising
Angajaţii CNADNR au primit 3 milioane de euro pentru ore suplimentare

Angajaţii CNADNR au primit 3 milioane de euro pentru ore suplimentare
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 mar. 2016, 20:51
SursăREALITATEA TV
Angajaţii CNADNR au fost recompensaţi cu 12 milioane de lei pentru orele suplimentare petrecute la serviciu.
Citește și
- 21:17Sibiul este sub ape în urma furtunilor devastatoare. Sediile IPJ, SRI și Spitalului de Pediatrie, printre zecile de imobile inundate-FOTO
- 17:55Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 16:18Furtuna și grindina au făcut ravagii în județul Sibiu. Mai multe străzi au fost inundate. A fost emis mesaj RO-Alert-VIDEO
- 15:39Scurgeri de gaz pe strada Postăvarul din București: 90 de persoane au fost evacuate dintr-un bloc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























