Ultimele Stiri· 1 min citire

Administratorul Romgaz a demisionat

Administratorul Romgaz a demisionat

Publicat1 apr. 2014, 12:57
SursăZiua de Constanta

Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz a intocmit astazi un raport in care sunt mentionate schimbari in componenta Consiliului de Administratie al societatii.Astfel, potrivit raportului, Doros Dragos Eugen, administrator al SNGN Romgaz, a demisionat din functie, astazi, 1 aprilie.Societatea anunta ca selectia pentru un nou membru al Consiliului de Administratie, pentru postul ramas vacant, va fi realizata conform prevederilor legale si statutare. ... Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri