Advertising
Advertising
Adio mașini înmatriculate în Bulgaria

Adio mașini înmatriculate în Bulgaria
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 mar. 2015, 11:58
Deputaţii se pregătesc să voteze o lege ce îi loveşte crunt pe românii care şi-au înmatriculat maşinile în Bulgaria.
Citește și
- 15:39Scurgeri de gaz pe strada Postăvarul din București: 90 de persoane au fost evacuate dintr-un bloc
- 14:26Tragedie pe E58, în Iași: un șofer a murit după ce mașina sa a fost strivită de un tir
- 14:19Toți cei cinci marinari dispăruți după scufundarea remorcherului Astana au fost recuperați
- 10:08Pompierii intervin de urgență pe A1, după un accident produs între trei mașini pe sensul Pitești - Curtea de Argeș. Două persoane, încarcerate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























