Sport· 1 min citire

A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: "Azi am vorbit cu Argăseală!"

A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: "Azi am vorbit cu Argăseală!"

A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: "Azi am vorbit cu Argăseală!"

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 ian. 2015, 13:36

Mijlocașul de la CSMS Iași Alexandru Crețu (22 de ani) a negociat cu Dinamo, dar este tot mai aproape de un transfer la Steaua. Florin Prunea, președintele ieșenilor, a dezvăluit că a negociat astăzi cu Valeriu Argăseală și este aproape să ajungă la un acord cu oficialii echipei din Ghencea

Citiţi mai multe aici: A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: ”Azi am vorbit cu Argăseală!”

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Sport