Advertising
Advertising
A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: "Azi am vorbit cu Argăseală!"

A negociat cu Dinamo, dar este aproape de Steaua: "Azi am vorbit cu Argăseală!"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 ian. 2015, 13:36
Mijlocașul de la CSMS Iași Alexandru Crețu (22 de ani) a negociat cu Dinamo, dar este tot mai aproape de un transfer la Steaua. Florin Prunea, președintele ieșenilor, a dezvăluit că a negociat astăzi cu Valeriu Argăseală și este aproape să ajungă la un acord cu oficialii echipei din Ghencea
Citește și
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























