Advertising
Advertising
800 de profesori vor primi bani în plus din partea unui miliardar

800 de profesori vor primi bani în plus din partea unui miliardar
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 sept. 2015, 10:36
Actualizat15 sept. 2015, 10:37
Un miliardar american a hotărât să le dea profesorilor 15.000 de dolari în plus pe an pentru că "sunt plătiţi prost".
Citește și
- 18:18Ucraina a lovit un centru rus de comunicaţii prin satelit din regiunea Moscovei.
- 17:33Volodimir Zelenski, după demisia lui Keir Starmer: ”Îţi mulţumesc pentru toată cooperarea noastră”. Reacția Kremlinului
- 16:58Copil de 12 ani, ucis într-un schimb de focuri. Autoritățile caută în continuare suspectul
- 15:57Premierul ungar Peter Magyar anunță înlăturarea președintelui Sulyok printr-un amendament constituțional
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























