Advertising
Advertising
6 români, reţinuţi în Italia, după ce au BĂTUT CRUNT un medic de la secţia de URGENŢE

6 români, reţinuţi în Italia, după ce au BĂTUT CRUNT un medic de la secţia de URGENŢE
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 aug. 2014, 21:46
SursăMediafax
Şase români au fost reţinuţi, în regiunea italiană Sicilia, după ce au agresat un medic, la secţia de urgenţe a unui spital din apropiere de Palermo, scrie ziarul La Repubblica, în ediţia online.
Citește și
- 23:32Zborurile Teheran–Dubai, reluate după săptămâni de suspendare - PRESĂ
- 22:58Canicula lovește Europa! Germania stabilește un record al nopților tropicale: aproape 30 de grade
- 22:02Serbia fierbe după anunțul lui Vucic: mii de oameni ies din nou în stradă
- 20:28Putin: Rusia va răspunde atacurilor și își va proteja securitatea națională
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























