Liga Europa - Programul primelor două tururi preliminare

Monday, 22 June 2009, 13:08 Sursă: NewsIn

Autor: Realitatea.NET
Programul primul tur preliminar:

Meciul 1: MTZ-RIPO (Belarus) - Sutjeska (Muntenegru)

Meciul 2: Lahti (Finlanda) - Dinamo Tirana (Albania)

Meciul 3: Vetra (Lituania) - Grevenmacher (Luxemburg)

Meciul 4: Rosenborg (Norvegia) - NSI (Insulele Feroe)

Meciul 5: Haladas (Ungaria) - Irtysh (Kazahstan)

Meciul 6: Sligo (Irlanda) - Vllanzia (Albania)

Meciul 7: Olimpi (Georgia) - B36 (Insulele Feroe)

Meciul 8: Anorthosis (Cipru) - Kaerjeng (Luxemburg)

Meciul 9: Slaven Koprivnica (Croaţia) - Birkirkara (Malta)

Meciul 10: Zimbru Chişinău (Rep. Moldova) - Okzhetpes (Kazahstan)

Meciul 11: Lisburn (Irlanda de Nord) - Zestafoni (Georgia)

Meciul 12: Helsingborg (Suedia) - MIKA (Armenia)

Meciul 13: Valletta (Malta) - Keflavik (Islanda)

Meciul 14: Dinaburg (Letonia) - Nomme (Estonia)

Meciul 15: Buducnost (Muntenegru) - Polonia Varşovia (Polonia)

Meciul 16: Rudar Velenje (Slovenia) - Trans (Estonia)

Meciul 17: Motherwell (Scoţia) - Llanelli (Ţara Galilor)

Meciul 18: Siroki (Bosnia) - Banants (Armenia)

Meciul 19: Spartak Trnava (Slovenia) - Inter Baku (Ajerbaidjan)

Meciul 20: Dinamo Minsk (Belarus) - Renova (Macedonia)

Meciul 21: Randers (Danemarca) - Linfield (Irlanda de Nord)

Meciul 22: Simurq (Azerbaidjan) - Bnei Yehuda (Israel)

Meciul 23: TNS (Ţara Galilor) - Fram (Islanda)

Turul va avea loc la 2 iulie, iar returul la 9 iulie.

Programul turului 2 preliminar:

Câştigătoarea meciului 4 - Qarabag (Azerbaidjan)

Pacos Ferreira (Portugalia) - Câştigătoarea meciului 10

Câştigătoarea meciului 15 - Juvenes (San Marino)

Sturm (Austria) - Câştigătoarea meciului 18

FC Basel (Elveţia) - Santa Coloma (Andorra)

Honka (Finlanda) - Bangor (Ţara Galilor)

Zilina (Slovacia) - Dacia Chişinău (Rep. Moldova)

Câştigătoarea meciului 8 - FK Petrovac (Muntenegru)

St Patrick's (Irlanda) - Câştigătoarea meciului 13

Omonia (Cipru) - HB (Insulele Feroe)

Gorica (Slovenia) - Câştigătoarea meciului 2

Sigma (Cehia) - Câştigătoarea meciului 23

Legia (Polonia) - Câştigătoarea meciului 7

Falkirk (Scoţia) - Vaduz (Liechtenstein)

Elfsborg (Suedia) - Câştigătoarea meciului 5

Rapid Viena (Austria) - Câştigătoarea meciului 6

Naftan (Belarus) - Gent (Belgia)

Metalurg Liepajas (Letonia) - Dinamo Tbilisi (Georgia)

Differdange (Luxemburg) - Rijeka (Croaţia)

Suduva (Lituania) - Câştigătoarea meciului 21

Câştigătoarea meciului 3 - HJK (Finlanda)

Milano (Macedonia) - Câştigătoarea meciului 9

Câştigătoarea meciului 20 - Tromso (Norvegia)

KR (Islanda) - Larissa (Grecia)

Brondby (Danemarca) - Flora (Estonia)

Aalborg (Danemarca) - Slavija (Bosnia)

STEAUA (ROMÂNIA) - Ujpest (Ungaria)

Metalurg Doneţk (Ucraina) - Câştigătoarea meciului 1

Rabotniki (Macedonia) - Crusaders (Irlanda de Nord)

Câştigătoarea meciului 22 - Câştigătoarea meciului 14

NAC Breda (Olanda) - Gandzasar (Armenia)

Cerno More (Bulgaria) - Iskra (Rep. Moldova)

Kaunas (Lituania) - Sevojno (Serbia)

Flamurtari (Albania) - Câştigătoarea meciului 17

Câştigătoarea meciului 11 - Câştigătoarea meciului 12

Skonto Riga (Lituania) - Derry (Irlanda)

Sliema (Malta) - Maccabi Netanya (Israel)

Tobol (Kazahstan) - Galatasaray (Turcia)

Câştigătoarea meciului 16 - Steaua Roşie (Serbia)

Sarajevo (Bosnia) - Câştigătoarea meciului 19.

Meciurile din tur vor avea loc la 16 iulie, iar returul este programat la 23 iulie.

Citeste totul despre:

Vezi mai multe


Adaugă părerea ta
Alte articole din: Ultimele Stiri