Neptun TV

Joi, 26 Octombrie

  • 07:30 Reporter
  • 08:30 After News
  • 10:00 Matinal in Briza Mării
  • 10:30 Contraziceri
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 15:30 Reporter de vacanţă
  • 16:00 Babel Show
  • 16:30 Documentar Cinetronix: Premiera
  • 17:30 Matinal Neptun TV
  • 19:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 19:30 Reporter
  • 20:00 Sport
  • 20:05 Meteo
  • 20:15 Reporter special
  • 20:45 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Matinal Neptun tv
  • 00:30 After News
  • 02:00 Reporter
  • 02:50 Contraziceri
  • 04:30 Reporter special
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Jurnal de Aqua Magic

Vineri, 27 Octombrie

  • 06:00 Babel Show
  • 06:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 After News
  • 10:00 Matinal in Briza Mării
  • 11:30 Secţia de poliţie
  • 12:00 Best of muzica Neptun TV
  • 12:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 Arta de a trăi
  • 14:30 Cetăţeanul Coman
  • 15:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 15:30 Photomania
  • 16:00 Pe cai putere
  • 16:30 Documentar Cinetronix
  • 17:00 Matinal Neptun TV
  • 18:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 19:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 19:30 Reporter
  • 20:00 Sport
  • 20:05 Meteo
  • 20:15 Steaua unei fericiri seducatoare
  • 22:00 Babel Show
  • 22:30 Pe cai putere
  • 23:00 Matinal Neptun tv
  • 00:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 01:00 Reporter de vacanţă
  • 01:30 Secţia de poliţie
  • 02:00 Reporter
  • 03:00 Documentar Cinetronix: Premiera
  • 03:30 Pe cai putere
  • 04:30 Reporter special
  • 05:00 Calea, Adevărul şi Viaţa
  • 05:30 Jurnal de Aqua Magic

Sâmbătă, 21 Octombrie

  • 07:00 Reporter
  • 08:00 Desene animate
  • 08:30 Matinal In briza marii - Neptun tv
  • 10:00 Europa TV
  • 10:30 Babel Show
  • 11:00 Reporter de vacanta
  • 11:30 Pe cai putere
  • 12:00 Muzica populară
  • 13:00 Cetăţeanul Coman
  • 13:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 14:00 Steaua unei fericiri seducatoare
  • 16:00 Arta de a trăi
  • 17:00 Viata in Verde Viu
  • 18:30 Reporter de vacanta
  • 19:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 19:30 Reporter
  • 20:00 La capătul liniei
  • 22:00 Reporter de vacanţă
  • 22:30 Arta de a trai
  • 23:30 Viata in verde viu
  • 00:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 01:00 Photomania
  • 01:30 Pe cai putere
  • 02:00 Reporter
  • 02:30 Cuibul salamandrelor
  • 04:00 Reporter de vacanţă
  • 04:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 05:00 Piesă de teatru
  • 06:00 Europa TV

Duminică, 22 Octombrie

  • 06:00 Calea, adevărul şi viaţa
  • 07:30 Reporter
  • 08:00 Desene animate
  • 08:30 Matinal in Briza Mării
  • 10:00 Scutul Dobrogei
  • 10:30 Pe cai putere
  • 11:00 Arta de a trăi
  • 12:00 Viata in Verde Viu
  • 13:30 Jurnal de Aqua Magic
  • 14:00 Lumina lui Hristos
  • 15:00 Reporter de vacanta
  • 15:30 Babel Show
  • 16:00 Muzica populara
  • 17:00 Documentar
  • 18:00 Photomania
  • 18:30 Europa TV
  • 19:00 Jurnal de Aqua Magic
  • 19:30 Reporter
  • 20:00 Evenimentele mării
  • 21:00 Arta de a trăi
  • 22:00 Miss Plaja
  • 23:00 Babel Show
  • 23:30 Photomania
  • 00:30 Muzică populară
  • 01:00 Reporter de vacanţă
  • 01:30 Secţia de poliţie
  • 02:00 Reporter
  • 02:30 Lumina lui Hristos
  • 03:30 Miss Plaja
  • 04:00 Delicatese
  • 04:30 Reporter de vacanţă
  • 05:30 Photomania

Luni, 23 Octombrie

  • 06:00 Europa TV
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 3D Cinema
  • 09:00 Photomania
  • 09:30 Pe cai putere
  • 10:00 Europa TV
  • 10:30 Babel Show
  • 11:00 Delicatese
  • 11:30 Atelier de personalitate
  • 12:00 facePress
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Hora de sport
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Reporter special
  • 21:00 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Reporter special
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Contraziceri
  • 04:30 Delicatese
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Atelier de personalitate

Marţi, 24 Octombrie

  • 06:00 Europa TV
  • 06:30 Arta de a trăi
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Contraziceri
  • 10:00 Reporter special
  • 10:30 Cu capsa pusă
  • 12:00 facePress
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Arena Medicală
  • 16:30 Babel Show
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Reporter special
  • 21:00 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Reporter special
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Contraziceri
  • 04:30 Delicatese
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Babel Show

Miercuri, 25 Octombrie

  • 06:00 Lecţia de istorie
  • 06:30 Arta de a trăi
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Documentar: Călătorie pe şine
  • 09:30 Atelier de personalitate
  • 10:00 Documentar: Templul Shaolin
  • 10:30 3D Cinema
  • 11:00 Tătarii din România
  • 12:00 Callas si Onassis
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Primăvara bobocilor
  • 16:30 Documentar: Reîntoarcerea Lupului Singuratic
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Meucci - Inventatorul telefonului
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Documentar: Reîntoarcerea Lupului Singuratic
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Documentar: Un al treilea testament


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?