Neptun TV

Duminică, 28 Mai

  • 06:00 Calea, Adevărul şi Viaţa
  • 07:00 Desene animate
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Legaturi de familie
  • 09:15 Legaturi de familie
  • 10:00 Scutul Dobrogei
  • 10:30 Pe cai putere
  • 11:00 Arena medicală
  • 12:30 Lecţia de istorie
  • 13:00 Europa TV
  • 13:30 Blitz Imobiliar
  • 14:00 Lumina lui Hristos
  • 15:00 Atelier de personalitate
  • 15:30 Babel Show
  • 16:00 Doctor Planet
  • 16:30 Jurnal de sănătate
  • 17:00 Curtea Domnească din Târgovişte
  • 17:30 Reîntoarcerea lupului singuratic
  • 18:00 Photomania
  • 18:30 Europa TV
  • 19:00 Blitz Imobiliar
  • 19:30 Reporter
  • 19:45 Sport
  • 19:55 Meteo
  • 20:00 Maramureş, tradiţie şi credinţă
  • 20:30 Muzică populară
  • 21:30 Viata in verde viu
  • 23:00 Atelier de personalitate
  • 23:30 Photomania
  • 00:00 Pe cai putere
  • 00:30 Curtea Domnească din Târgovişte
  • 01:00 Europa TV
  • 01:30 Blitz imobiliar
  • 02:00 Reporter
  • 02:30 maramuresMaramureş, tradiţie şi credinţă
  • 04:00 Lumina lui Hristos
  • 04:00 Doctor Planet ®
  • 04:30 Jurnal de sănătate
  • 05:00 Scutul Dobrogei
  • 05:30 Lecţia de istorie

Luni, 29 Mai

  • 06:00 Pe cai putere
  • 06:30 Lumina lui Hristos
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 3D Cinema
  • 09:00 Photomania
  • 09:30 Pe cai putere
  • 10:00 Europa TV
  • 10:30 Babel Show
  • 11:00 Delicatese
  • 11:30 Atelier de personalitate
  • 12:00 facePress
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Hora de sport
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Reporter special
  • 21:00 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Reporter special
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Contraziceri
  • 04:30 Delicatese
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Atelier de personalitate

Marţi, 30 Mai

  • 06:00 Europa TV
  • 06:30 Arta de a trăi
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Contraziceri
  • 10:00 Reporter special
  • 10:30 Cu capsa pusă
  • 12:00 facePress
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Arena Medicală
  • 16:30 Babel Show
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Reporter special
  • 21:00 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Reporter special
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Contraziceri
  • 04:30 Delicatese
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Babel Show

Miercuri, 31 Mai

  • 06:00 Lecţia de istorie
  • 06:30 Arta de a trăi
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Documentar: Călătorie pe şine
  • 09:30 Atelier de personalitate
  • 10:00 Documentar: Templul Shaolin
  • 10:30 3D Cinema
  • 11:00 Tătarii din România
  • 12:00 Callas si Onassis
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 15:00 Primăvara bobocilor
  • 16:30 Documentar: Reîntoarcerea Lupului Singuratic
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Meucci - Inventatorul telefonului
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Documentar: Reîntoarcerea Lupului Singuratic
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Documentar: Un al treilea testament

Joi, 25 Mai

  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Contraziceri
  • 10:00 Reporter special
  • 10:30 Cu capsa pusă
  • 12:00 Legaturi de familie
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 Arta de a trăi
  • 15:00 Jurnal de sănătate
  • 15:30 Europa TV
  • 16:00 Babel Show
  • 16:30 Photomania
  • 17:30 Arta de a trăi
  • 18:00 Cu capsa pusă
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Reporter special
  • 21:00 Contraziceri
  • 22:30 Reporter
  • 22:40 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 Cu capsa pusă
  • 01:30 Reporter special
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Contraziceri
  • 04:30 Babel Show
  • 05:00 Reporter
  • 05:30 Europa TV

Vineri, 26 Mai

  • 06:00 Atelier de personalitate
  • 06:30 Arta de a trăi
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Contraziceri
  • 10:00 Reporter special
  • 10:30 Cu capsa pusă
  • 12:00 Legaturi de familie
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 After News
  • 14:30 Viaţa şi moştenirea lui Martin Luther
  • 15:00 Legături care se împletesc
  • 16:00 Pe cai putere
  • 16:30 Blitz imobiliar
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Arena Medicală
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Hora de sport
  • 22:00 Babel Show
  • 22:30 Photomania
  • 23:00 Arta de a trăi
  • 00:00 3D Cinema
  • 00:30 Hora de sport
  • 01:30 Pe cai putere
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Pe cai putere
  • 03:30 Arena medicală
  • 05:00 Legături care se împletesc
  • 05:30 Doctor Planet

Sâmbătă, 27 Mai

  • 06:00 Scutul Dobrogei
  • 06:30 3D Cinema
  • 07:00 Babel Show
  • 07:30 Reporter
  • 08:30 Doctor Planet
  • 09:00 Photomania
  • 09:30 Arta de a trăi
  • 10:30 Muzică populară
  • 11:30 Hora de sport
  • 13:00 Pe cai putere
  • 13:30 Jurnal de sănătate
  • 14:00 Muzică populară
  • 15:00 Legaturi de familie
  • 16:00 Legaturi de familie
  • 17:00 Europa TV
  • 18:00 Babel Show
  • 18:30 Doctor Planet
  • 19:00 Jurnal de sănătate
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Luna verde
  • 22:00 Babel Show
  • 22:30 Europa TV
  • 23:00 Lecţia de istorie
  • 23:30 Photomania
  • 00:00 Muzică populară
  • 00:30 Photomania
  • 01:00 Arta de a trăi
  • 02:00 Reporter
  • 04:00 Legaturi de familie
  • 04:30 Atelier de personalitate
  • 04:45 Legaturi de familie
  • 05:00 Jurnal de sănătate
  • 05:30 Babel Show


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?