National TV

Joi, 26 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Albumul Naţional
  • 08:15 Teleshopping
  • 08:30 Tradiţii de la bunica
  • 09:45 Pitici de vară
  • 10:45 Teleshopping
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Teleshopping
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:15 Teleshopping
  • 13:30 Tradiţii de la bunica
  • 14:30 Comerciantul
  • 15:45 Teleshopping
  • 16:15 Suflete tradate
  • 17:15 Miezul problemei
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Dragoste si ura
  • 21:00 Winnetou: Printre vulturi
  • 23:00 Capcana
  • 01:15 Byzantium
  • 03:30 Albumul Naţional
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii

Vineri, 27 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Albumul Naţional
  • 08:15 Teleshopping
  • 08:30 Tradiţii de la bunica
  • 09:45 Dragoste si ura
  • 10:45 Teleshopping
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Teleshopping
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:15 Teleshopping
  • 13:30 Specialişti în sănătate
  • 14:00 Tradiţii de la bunica
  • 15:45 Teleshopping
  • 16:15 Suflete tradate
  • 17:15 Miezul problemei
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Dragoste si ura
  • 21:00 Maestrul Tai-Chi
  • 23:00 Șapte asasini
  • 01:15 Poama acră
  • 03:00 Miezul problemei
  • 04:15 Baronii
  • 04:45 Vouă
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii

Sâmbătă, 21 Octombrie

  • 07:15 Suflete tradate
  • 08:15 Teleshopping
  • 08:30 Vouă
  • 08:45 Teleshopping
  • 09:00 Tradiţii de la bunica
  • 10:00 Specialişti în sănătate
  • 10:30 Şi eu m-am născut în România
  • 12:40 Teleshopping
  • 13:15 Tradiţii de la bunica
  • 13:45 Sandokan rebelul
  • 16:15 Comoara din lacul de argint
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Scumpă mamă unde ești?
  • 22:00 Nebuni de iubire
  • 23:45 Poama acră
  • 01:45 Albumul Naţional
  • 03:30 Miezul problemei
  • 04:45 Vouă
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii
  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Baronii

Duminică, 22 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Baronii
  • 07:15 Suflete tradate
  • 08:15 Teleshopping
  • 09:00 Vouă
  • 09:30 Sandokan rebelul
  • 12:00 Teleshopping
  • 12:15 Tradiţii de la bunica
  • 13:00 Opriţi timpul!
  • 16:00 Camera ascunsă
  • 16:30 Scumpă mamă unde ești?
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Draga mea, înțelege!
  • 23:30 Un samurai american
  • 01:30 Opriţi timpul!
  • 04:30 Vouă
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii

Luni, 23 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Draga mea, înțelege!
  • 09:45 Dragoste si ura
  • 10:45 Teleshopping
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Teleshopping
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:15 Teleshopping
  • 13:30 Opriţi timpul!
  • 15:45 Teleshopping
  • 16:15 Suflete tradate
  • 17:15 Comerciantul
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Destine împlinite
  • 21:00 Răzbunarea dragonilor
  • 23:15 Nebuni de iubire
  • 01:00 Scumpă mamă unde ești?
  • 02:45 Albumul Naţional
  • 04:30 Baronii
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii

Marţi, 24 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Albumul Naţional
  • 08:15 Teleshopping
  • 08:30 Tradiţii de la bunica
  • 09:45 Destine împlinite
  • 10:45 Teleshopping
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Teleshopping
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:15 Teleshopping
  • 13:30 Vouă
  • 14:00 Camera ascunsă
  • 14:30 Comerciantul
  • 15:45 Teleshopping
  • 16:15 Suflete tradate
  • 17:15 Comerciantul
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Destine împlinite
  • 21:00 Antidotul
  • 23:00 Byzantium
  • 01:30 Antidotul
  • 03:30 Albumul Naţional
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii

Miercuri, 25 Octombrie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Albumul Naţional
  • 08:15 Teleshopping
  • 08:30 Tradiţii de la bunica
  • 09:45 Destine împlinite
  • 10:45 Teleshopping
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Teleshopping
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:15 Teleshopping
  • 13:30 Tradiţii de la bunica
  • 14:30 Comerciantul
  • 15:45 Teleshopping
  • 16:15 Suflete tradate
  • 17:15 Comerciantul
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:00 Suflete tradate
  • 20:00 Capcana
  • 22:15 Șapte asasini
  • 00:30 Răzbunarea dragonilor
  • 02:45 Albumul Naţional
  • 04:15 Vouă
  • 04:30 Baronii
  • 05:00 Ştiri Naţional TV
  • 05:30 Baronii


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?