Disney Junior

Luni, 18 Septembrie

  • 07:00 Sofia Întâi
  • 07:30 Garda Felină
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Eroii în Pijama
  • 09:30 Miles From Tomorrow
  • 10:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:00 Goldie și Ursuleț
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 13:30 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 15:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Miles From Tomorrow
  • 16:50 Doc Mcstuffins S4 Splits
  • 17:00 Doctorița Plușica
  • 17:15 Garda Felină
  • 17:45 Sofia Întâi
  • 18:15 Goldie și Ursuleț
  • 18:45 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:15 Little Mermaid
  • 19:45 Eroii în Pijama
  • 20:15 Garda Felină
  • 20:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 21:15 Goldie și Ursuleț
  • 21:45 Doctorița Plușica
  • 22:15 Little Mermaid
  • 22:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 23:15 Eroii în Pijama
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo
  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru

Marţi, 19 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Sofia Întâi
  • 07:30 Garda Felină
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Eroii în Pijama
  • 09:30 Miles From Tomorrow
  • 10:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:00 Goldie și Ursuleț
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 13:30 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 15:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Miles From Tomorrow
  • 16:50 Doc Mcstuffins S4 Splits
  • 17:00 Doctorița Plușica
  • 17:15 Garda Felină
  • 17:45 Sofia Întâi
  • 18:15 Goldie și Ursuleț
  • 18:45 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:15 Little Mermaid
  • 19:45 Eroii în Pijama
  • 20:15 Garda Felină
  • 20:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 21:15 Goldie și Ursuleț
  • 21:45 Doctorița Plușica
  • 22:15 Little Mermaid
  • 22:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 23:15 Eroii în Pijama
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Miercuri, 20 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Sofia Întâi
  • 07:30 Garda Felină
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Eroii în Pijama
  • 09:30 Miles From Tomorrow
  • 10:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:00 Goldie și Ursuleț
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 13:30 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 15:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Miles From Tomorrow
  • 16:50 Doc Mcstuffins S4 Splits
  • 17:00 Doctorița Plușica
  • 17:15 Garda Felină
  • 17:45 Sofia Întâi
  • 18:15 Goldie și Ursuleț
  • 18:45 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:15 Little Mermaid
  • 19:45 Eroii în Pijama
  • 20:15 Garda Felină
  • 20:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 21:15 Goldie și Ursuleț
  • 21:45 Doctorița Plușica
  • 22:15 Little Mermaid
  • 22:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 23:15 Eroii în Pijama
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Joi, 21 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Sofia Întâi
  • 07:30 Garda Felină
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Eroii în Pijama
  • 09:30 Miles From Tomorrow
  • 10:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:00 Goldie și Ursuleț
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 13:30 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 15:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Miles From Tomorrow
  • 16:50 Doc Mcstuffins S4 Splits
  • 17:00 Doctorița Plușica
  • 17:15 Garda Felină
  • 17:45 Sofia Întâi
  • 18:15 Goldie și Ursuleț
  • 18:45 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:15 Little Mermaid
  • 19:45 Eroii în Pijama
  • 20:15 Garda Felină
  • 20:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 21:15 Goldie și Ursuleț
  • 21:45 Doctorița Plușica
  • 22:15 Little Mermaid
  • 22:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 23:15 Eroii în Pijama
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Vineri, 22 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Sofia Întâi
  • 07:30 Garda Felină
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Eroii în Pijama
  • 09:30 Miles From Tomorrow
  • 10:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:00 Goldie și Ursuleț
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 13:30 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 15:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Miles From Tomorrow
  • 16:50 Doc Mcstuffins S4 Splits
  • 17:00 Doctorița Plușica
  • 17:15 Garda Felină
  • 17:45 Sofia Întâi
  • 18:15 Goldie și Ursuleț
  • 18:45 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:15 Little Mermaid
  • 19:45 Eroii în Pijama
  • 20:15 Garda Felină
  • 20:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 21:15 Goldie și Ursuleț
  • 21:45 Doctorița Plușica
  • 22:15 Little Mermaid
  • 22:45 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 23:15 Eroii în Pijama
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Sâmbătă, 23 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:30 Goldie și Ursuleț
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Aventurile Zanelor Disney
  • 09:30 Sofia Întâi
  • 10:00 Garda Felină
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Sofia Întâi
  • 11:30 Sofia Întâi
  • 12:00 Sofia Întâi
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 13:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 13:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 14:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 14:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 15:00 Goldie și Ursuleț
  • 15:30 Miles From Tomorrow
  • 16:00 Doctorița Plușica
  • 16:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 17:00 Garda Felină
  • 17:30 Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure
  • 18:50 Lumini, Motor, Lexi!
  • 19:00 Aventurile Zanelor Disney
  • 19:35 Garda Felină
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 21:05 Doctorița Plușica
  • 21:35 Miles în Spatiu
  • 21:50 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 22:20 Sofia Întâi
  • 22:50 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:40 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Duminică, 24 Septembrie

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:30 Goldie și Ursuleț
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Aventurile Zanelor Disney
  • 09:30 Sofia Întâi
  • 10:00 Garda Felină
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 12:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 12:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:30 Sofia Întâi
  • 14:00 Sofia Întâi
  • 14:30 Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure
  • 15:50 Lumini, Motor, Lexi!
  • 16:00 Doctorița Plușica
  • 16:30 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 17:00 Garda Felină
  • 17:30 Sofia Întâi
  • 18:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 18:30 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 19:00 Aventurile Zanelor Disney
  • 19:35 Garda Felină
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 21:05 Doctorița Plușica
  • 21:35 Miles în Spatiu
  • 21:50 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 22:20 Sofia Întâi
  • 22:50 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:40 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Henry Dragomonstru
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?