Disney Junior

Sâmbătă, 27 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:30 Goldie și Ursuleț
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 09:30 Sofia Întâi
  • 10:00 Garda Felină
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:25 Goldie și Ursuleț
  • 11:55 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:20 Garda Felină
  • 12:50 Sofia Întâi
  • 13:20 Sofia Întâi
  • 13:45 Sofia Întâi
  • 14:10 Sofia Întâi
  • 14:40 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 15:05 Eroii în Pijama
  • 15:35 Garda Felină
  • 16:05 Miles în Spatiu
  • 16:35 Sofia Întâi
  • 17:05 Sofia Întâi
  • 17:35 Doctorița Plușica
  • 18:05 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 18:35 Sofia Întâi
  • 19:05 Goldie și Ursuleț
  • 19:35 Goldie și Ursuleț
  • 20:05 Sofia Întâi
  • 20:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 21:00 Goldie și Ursuleț
  • 21:25 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 22:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Duminică, 21 Mai

  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:30 Goldie și Ursuleț
  • 08:00 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:30 Doctorița Plușica
  • 09:00 Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri
  • 09:30 Sofia Întâi
  • 10:00 Garda Felină
  • 10:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:00 Eroii în Pijama
  • 11:25 Goldie și Ursuleț
  • 11:55 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 12:20 Garda Felină
  • 12:50 Sofia Întâi
  • 13:20 Sofia Întâi
  • 13:45 Sofia Întâi
  • 14:10 Sofia Întâi
  • 14:40 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 15:05 Eroii în Pijama
  • 15:35 Garda Felină
  • 16:05 Miles în Spatiu
  • 16:35 Sofia Întâi
  • 17:05 Sofia Întâi
  • 17:35 Doctorița Plușica
  • 18:05 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 18:35 Sofia Întâi
  • 19:05 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 19:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 20:05 Sofia Întâi
  • 20:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 21:00 Goldie și Ursuleț
  • 21:25 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Miles From Tomorrow
  • 22:30 Miles From Tomorrow
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo
  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru

Luni, 22 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:25 Sofia Întâi
  • 07:50 Garda Felină
  • 08:15 Eroii în Pijama
  • 08:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 09:05 Goldie și Ursuleț
  • 09:35 Garda Felină
  • 10:05 Sofia Întâi
  • 10:35 Doctorița Plușica
  • 11:05 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 11:35 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 12:05 Aventurile Ursilor Gummi
  • 12:35 Miles From Tomorrow
  • 13:05 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 13:35 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 Sofia Întâi
  • 15:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 15:55 Sofia Întâi
  • 16:20 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 16:50 Aventurile Zanelor Disney
  • 17:15 Sofia Întâi
  • 17:40 Doctorița Plușica
  • 18:05 Eroii în Pijama
  • 18:35 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 19:05 Miles From Tomorrow
  • 19:35 Miles From Tomorrow
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 21:00 Aventurile Ursilor Gummi
  • 21:25 Aventurile Zanelor Disney
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Goldie și Ursuleț
  • 22:30 Goldie și Ursuleț
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Marţi, 23 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:25 Sofia Întâi
  • 07:50 Garda Felină
  • 08:15 Eroii în Pijama
  • 08:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 09:05 Goldie și Ursuleț
  • 09:35 Garda Felină
  • 10:05 Sofia Întâi
  • 10:35 Doctorița Plușica
  • 11:05 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 11:35 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 12:05 Aventurile Ursilor Gummi
  • 12:35 Miles From Tomorrow
  • 13:05 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 13:35 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 Sofia Întâi
  • 15:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 15:55 Sofia Întâi
  • 16:20 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 16:50 Aventurile Zanelor Disney
  • 17:15 Sofia Întâi
  • 17:40 Doctorița Plușica
  • 18:05 Eroii în Pijama
  • 18:35 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 19:05 Goldie și Ursuleț
  • 19:35 Goldie și Ursuleț
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 21:00 Aventurile Ursilor Gummi
  • 21:25 Aventurile Zanelor Disney
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Eroii în Pijama
  • 22:30 Eroii în Pijama
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Miercuri, 24 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:25 Sofia Întâi
  • 07:50 Garda Felină
  • 08:15 Eroii în Pijama
  • 08:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 09:05 Goldie și Ursuleț
  • 09:35 Garda Felină
  • 10:05 Sofia Întâi
  • 10:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 11:05 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 11:35 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 12:05 Aventurile Ursilor Gummi
  • 12:35 Miles From Tomorrow
  • 13:05 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 13:35 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 Sofia Întâi
  • 15:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 15:55 Sofia Întâi
  • 16:20 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 16:50 Aventurile Zanelor Disney
  • 17:15 Sofia Întâi
  • 17:40 Doctorița Plușica
  • 18:05 Eroii în Pijama
  • 18:35 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 19:05 Eroii în Pijama
  • 19:35 Eroii în Pijama
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 21:00 Aventurile Ursilor Gummi
  • 21:25 Aventurile Zanelor Disney
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Sofia Întâi
  • 22:30 Sofia Întâi
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Joi, 25 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:25 Sofia Întâi
  • 07:50 Garda Felină
  • 08:15 Eroii în Pijama
  • 08:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 09:05 Goldie și Ursuleț
  • 09:35 Garda Felină
  • 10:05 Sofia Întâi
  • 10:35 Doctorița Plușica
  • 11:05 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 11:35 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 12:05 Aventurile Ursilor Gummi
  • 12:35 Miles From Tomorrow
  • 13:05 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 13:35 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Garda Felină
  • 15:00 Sofia Întâi
  • 15:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 15:55 Sofia Întâi
  • 16:20 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 16:50 Aventurile Zanelor Disney
  • 17:15 Sofia Întâi
  • 17:40 Doctorița Plușica
  • 18:05 Eroii în Pijama
  • 18:35 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 19:05 Sofia Întâi
  • 19:35 Sofia Întâi
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 21:00 Aventurile Ursilor Gummi
  • 21:25 Aventurile Zanelor Disney
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Garda Felină
  • 22:30 Garda Felină
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo

Vineri, 26 Mai

  • 06:00 Zou
  • 06:15 Calimero
  • 06:30 Loopdidoo
  • 06:45 Henry Dragomonstru
  • 07:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 07:25 Sofia Întâi
  • 07:50 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 08:15 Eroii în Pijama
  • 08:35 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 09:05 Goldie și Ursuleț
  • 09:35 Garda Felină
  • 10:05 Sofia Întâi
  • 10:35 Doctorița Plușica
  • 11:05 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 11:35 În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie
  • 12:05 Aventurile Ursilor Gummi
  • 12:35 Miles From Tomorrow
  • 13:05 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 13:35 Eroii în Pijama
  • 14:00 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 14:30 Mickey Si Pilotii De Curse
  • 15:00 Sofia Întâi
  • 15:30 Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri
  • 15:55 Sofia Întâi
  • 16:20 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 16:50 Aventurile Zanelor Disney
  • 17:15 Sofia Întâi
  • 17:40 Doctorița Plușica
  • 18:05 Eroii în Pijama
  • 18:35 Clubul Lui Mickey Mouse
  • 19:05 Garda Felină
  • 19:35 Garda Felină
  • 20:05 Goldie și Ursuleț
  • 20:35 Prietenii Mei, Tigru Si Plus
  • 21:00 Aventurile Ursilor Gummi
  • 21:25 Aventurile Zanelor Disney
  • 21:50 Desene Cu Buticul Lui Minnie
  • 22:00 Doctorița Plușica
  • 22:30 Doctorița Plușica
  • 22:55 Eroii în Pijama
  • 23:20 Henry Dragomonstru
  • 23:35 Stupul
  • 23:45 Loopdidoo
  • 00:00 Henry Dragomonstru
  • 00:15 Calimero
  • 00:30 Art Attack
  • 00:55 Zou
  • 01:05 Loopdidoo
  • 01:20 Henry Dragomonstru
  • 01:35 Calimero
  • 01:50 Zou
  • 02:05 Art Attack
  • 02:30 Stupul
  • 02:40 Loopdidoo
  • 02:55 Henry Dragomonstru
  • 03:10 Art Attack
  • 03:35 Loopdidoo
  • 03:50 Calimero
  • 04:05 Art Attack
  • 04:30 Henry Dragomonstru
  • 04:45 Zou
  • 05:00 Art Attack
  • 05:30 Henry Dragomonstru
  • 05:45 Loopdidoo


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?