Antena 1

Miercuri, 18 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:10 Prietenii de la 11
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Nuntă cu scântei
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 The Wall - Marele Zid
  • 21:15 Băieţi de oraş
  • 22:15 Un gigolo de doi bani
  • 00:00 Xtra Night Show
  • 01:00 Un gigolo de doi bani
  • 03:00 Acces direct

Joi, 19 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:10 Prietenii de la 11
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Nuntă cu scântei
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 The Wall - Marele Zid
  • 21:15 Aici eu sunt vedeta!
  • 23:15 Xtra Night Show
  • 01:00 Prietenii de la 11
  • 03:00 Acces direct

Vineri, 20 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:10 Prietenii de la 11
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Nuntă cu scântei
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 The Wall - Marele Zid
  • 21:15 X Factor
  • 23:45 iUmor
  • 02:00 Observator
  • 03:00 Acces direct

Sâmbătă, 21 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:45 The Wall - Marele Zid
  • 10:00 Chefi la cuțite
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Aici eu sunt vedeta!
  • 16:00 Observator
  • 16:15 X Factor
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Te cunosc de undeva
  • 23:15 Eroii
  • 02:00 Observator
  • 03:00 The Wall - Marele Zid
  • 04:15 Camera Cafe

Duminică, 22 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:45 The Wall - Marele Zid
  • 10:00 Chefi la cuțite
  • 13:00 Te cunosc de undeva
  • 16:00 Observator
  • 16:15 The Wall - Marele Zid
  • 17:30 Pistruiatul 1 - Evadatul
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Băieţi de oraş
  • 21:00 iUmor
  • 23:00 Star Wars Episodul I - Amenințarea fantomei
  • 02:00 Șoferul
  • 04:00 Camera Cafe

Luni, 23 Octombrie

  • 06:00 Observator
  • 07:00 Observator
  • 08:00 Neaţa cu Răzvan şi Dani
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:10 Prietenii de la 11
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Nuntă cu scântei
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Chefi la cuțite
  • 23:00 Xtra Night Show
  • 01:00 Pistruiatul 1 - Evadatul
  • 02:30 Camera Cafe
  • 03:00 Acces direct

Marţi, 17 Octombrie

  • 07:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:10 Prietenii de la 11
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Nuntă cu scântei
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Chefi la cuțite
  • 23:00 Xtra Night Show
  • 01:00 Prietenii de la 11
  • 03:00 Acces direct
  • 06:00 Observator


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?