VIDEO BLOG | Gaz Metan – FCSB 4-0. Roș-albaștrii sunt la pământ și pot să ajungă pe ultimul loc

FCSB a pierdut clar la Mediaș, scor 0-4. Oaspeții au terminat meciul în 9 oameni.

Golurile au fost marcate de Olaru ’17, Constantin ’58 (penalty), Cardoso ’65 (penalty) şi Velisar ’85.

Cristea a fost eliminat în minutul 64, după ce a primit al doilea cartonaş galben. După 11 minute a văzut roșu şi Ciorbadjiski.

ECHIPELE

Gaz Metan: R. Pleşca - R. Romeo (Chamed ’78), M. Constantin, I. Larie, M. Velisar - L. Droppa, B. Fofana - D. Olaru (Diakota ‘66), Cardoso (Popa ’73), Ely Fernandes - S. Buş. Antrenor: Edward Iordănescu

FCSB: A. Vlad (Bălgrădean ’35) – Belu (Gnohere ’62), I. Cristea, Ciorbadjiski, Soiledis – Pintilii (Popescu ’46), R. Oaidă, Vînă - M. Roman, Moutinho, Salomao. Antrenor: Bogdan Argeş Vintilă

Meciul Gaz Metan - FCSB a fost LIVE VIDEO BLOG pe realitateasportiva.net de la ora 21:00.