FCSB - LAZIO: Lovitură puternică. Este OUT la returul de la Roma

FCSB - LAZIO: FCSB a avut parte de probleme încă din prima jumătate de oră a meciului cu Lazio: l-a pierdut pe Mihai Pintilii pentru returul de la Roma.

FCSB - LAZIO: În momentul în care Pintilii a primit cartonașul galben, scorul era 0-0, iar FCSB a intrat la pauză în avantaj, scor 1-0, grație golului marcat de Harlem Gnohere (min. 29). Dică l-a scos pe mijlocașul central după primele 45 de minute și l-a introdus în locul lui pe Filipe Teixeira.

FCSB - LAZIO, din returul 16-imilor de finală din Europa League, se joacă joia viitoare, pe 22 februarie, la ora 20:00.