Coronavirus - România: 691488 de cazuri confirmate

Vezi mai multe detalii

Într-o societate zguduită de pandemie şi de jocuri politice care ne influenţează viaţa în permanenţă, cu decizii luate peste noapte, avem nevoie de răspunsuri în fiecare zi și de cineva care să știe să pună întrebările potrivite. Vrem să aflăm adevărul de la oameni implicați și analizele pertinente ale profesioniștilor.

De luni până vineri, de la ora 21.00, timp de două ore, veți vedea cele mai avizate păreri, cele mai precise previziuni și analize despre evenimentele zilei, despre subiectele care ne interesează.

Friday, 15 January 2021, 21:59 Friday, 15 January 2021, 20:59 Thursday, 14 January 2021, 21:59 Thursday, 14 January 2021, 20:59 Wednesday, 13 January 2021, 21:59 Wednesday, 13 January 2021, 20:59 Tuesday, 12 January 2021, 21:59 Tuesday, 12 January 2021, 20:59 Monday, 11 January 2021, 21:59 Monday, 11 January 2021, 20:59 Friday, 08 January 2021, 21:59 Friday, 08 January 2021, 20:59 Thursday, 07 January 2021, 21:59 Thursday, 07 January 2021, 20:59 Wednesday, 06 January 2021, 21:59 Wednesday, 06 January 2021, 20:59 Tuesday, 05 January 2021, 21:59 Tuesday, 05 January 2021, 20:59 Monday, 04 January 2021, 21:59 Monday, 04 January 2021, 20:59 Friday, 01 January 2021, 21:59 Friday, 01 January 2021, 20:59 Thursday, 31 December 2020, 21:59 Thursday, 31 December 2020, 20:59 Wednesday, 30 December 2020, 21:59 Wednesday, 30 December 2020, 20:59 Tuesday, 29 December 2020, 21:59 Tuesday, 29 December 2020, 20:59 Monday, 28 December 2020, 21:59 Monday, 28 December 2020, 20:59 Friday, 25 December 2020, 21:59 Friday, 25 December 2020, 20:59 Thursday, 24 December 2020, 21:59 Thursday, 24 December 2020, 20:59 Wednesday, 23 December 2020, 21:59 Wednesday, 23 December 2020, 20:59 Tuesday, 22 December 2020, 21:59 Tuesday, 22 December 2020, 20:59 Monday, 21 December 2020, 21:59 Monday, 21 December 2020, 20:59 Friday, 18 December 2020, 21:59 Friday, 18 December 2020, 20:59 Thursday, 17 December 2020, 21:59 Thursday, 17 December 2020, 20:59 Wednesday, 16 December 2020, 21:59 Wednesday, 16 December 2020, 20:59 Tuesday, 15 December 2020, 21:59 Tuesday, 15 December 2020, 20:59 Monday, 14 December 2020, 21:59 Monday, 14 December 2020, 20:59 Friday, 11 December 2020, 21:59 Friday, 11 December 2020, 20:59 Thursday, 10 December 2020, 21:59 Thursday, 10 December 2020, 20:59 Wednesday, 09 December 2020, 21:59 Wednesday, 09 December 2020, 20:59 Tuesday, 08 December 2020, 21:59 Tuesday, 08 December 2020, 20:59 Monday, 07 December 2020, 21:59 Monday, 07 December 2020, 20:59 Monday, 07 December 2020, 00:00 Sunday, 06 December 2020, 22:59 Sunday, 06 December 2020, 21:59 Sunday, 06 December 2020, 20:59 Friday, 04 December 2020, 21:59 Friday, 04 December 2020, 20:59 Thursday, 03 December 2020, 21:59 Thursday, 03 December 2020, 20:59 Wednesday, 02 December 2020, 21:59 Wednesday, 02 December 2020, 20:59 Tuesday, 01 December 2020, 21:59 Tuesday, 01 December 2020, 20:59 Monday, 30 November 2020, 21:59 Monday, 30 November 2020, 20:59 Friday, 27 November 2020, 21:59 Friday, 27 November 2020, 20:59 Thursday, 26 November 2020, 21:59 Thursday, 26 November 2020, 20:59 Wednesday, 25 November 2020, 21:59 Wednesday, 25 November 2020, 20:59 Tuesday, 24 November 2020, 21:59 Tuesday, 24 November 2020, 20:59 Monday, 23 November 2020, 21:59 Monday, 23 November 2020, 20:59 Friday, 20 November 2020, 21:59 Friday, 20 November 2020, 20:59 Thursday, 19 November 2020, 21:59 Thursday, 19 November 2020, 20:59 Wednesday, 18 November 2020, 21:59 Wednesday, 18 November 2020, 20:59 Tuesday, 17 November 2020, 21:59 Tuesday, 17 November 2020, 20:59 Monday, 16 November 2020, 21:59 Monday, 16 November 2020, 20:59 Friday, 13 November 2020, 21:59 Friday, 13 November 2020, 20:59 Thursday, 12 November 2020, 21:59 Thursday, 12 November 2020, 20:59 Wednesday, 11 November 2020, 21:59 Wednesday, 11 November 2020, 20:59