Coronavirus - România: 66631 de cazuri confirmate

Vezi mai multe detalii

Într-o societate ce se caută fără oprire de peste 20 de ani încoace, fără să-și găsească întotdeauna drumul cel mai bun, într-o lume lovită fără încetare de crize de tot felul, care totuși nu o pun la pământ, într-o țară despre care spunem, adesea, că-i lovită de soartă, pentru că apoi tot soarta să-i ofere momentele de glorie, într-o astfel de țară există câțiva oameni aleși să aleagă: drumul, calea, soarta, viitorul.

Ei sînt oamenii care fac „Jocurile de Putere”. Într-o emisiune care reînvie talk-show-ul pur jurnalistic.

Cu Oreste Teodorescu.

Așteptăm părerile și întrebările voastre la jocurideputere@realitatea.net

Friday, 14 August 2020, 00:00 Thursday, 13 August 2020, 23:00 Thursday, 13 August 2020, 00:00 Wednesday, 12 August 2020, 23:00 Wednesday, 12 August 2020, 00:00 Tuesday, 11 August 2020, 23:00 Tuesday, 11 August 2020, 00:00 Monday, 10 August 2020, 23:00 Sunday, 09 August 2020, 22:00 Sunday, 09 August 2020, 21:00 Friday, 07 August 2020, 00:00 Thursday, 06 August 2020, 23:00 Thursday, 06 August 2020, 00:00 Wednesday, 05 August 2020, 23:00 Wednesday, 05 August 2020, 00:00 Tuesday, 04 August 2020, 23:00 Tuesday, 04 August 2020, 00:00 Monday, 03 August 2020, 23:00 Sunday, 02 August 2020, 22:00 Sunday, 02 August 2020, 21:00 Friday, 31 July 2020, 00:00 Thursday, 30 July 2020, 23:00 Thursday, 30 July 2020, 00:00 Wednesday, 29 July 2020, 23:00 Wednesday, 29 July 2020, 00:00 Tuesday, 28 July 2020, 23:00 Tuesday, 28 July 2020, 00:00 Monday, 27 July 2020, 23:00 Sunday, 26 July 2020, 22:00 Sunday, 26 July 2020, 21:00 Friday, 24 July 2020, 00:00 Thursday, 23 July 2020, 23:00 Thursday, 23 July 2020, 00:00 Wednesday, 22 July 2020, 23:00 Wednesday, 22 July 2020, 00:00 Tuesday, 21 July 2020, 23:00 Tuesday, 21 July 2020, 00:00 Monday, 20 July 2020, 23:00 Sunday, 19 July 2020, 22:00 Sunday, 19 July 2020, 21:00 Friday, 17 July 2020, 00:00 Thursday, 16 July 2020, 23:00 Thursday, 16 July 2020, 00:00 Wednesday, 15 July 2020, 23:00 Wednesday, 15 July 2020, 00:00 Tuesday, 14 July 2020, 23:00 Tuesday, 14 July 2020, 00:00 Monday, 13 July 2020, 23:00 Sunday, 12 July 2020, 22:00 Sunday, 12 July 2020, 21:00 Friday, 10 July 2020, 00:00 Thursday, 09 July 2020, 23:00 Thursday, 09 July 2020, 00:00 Wednesday, 08 July 2020, 23:00 Wednesday, 08 July 2020, 00:00 Tuesday, 07 July 2020, 23:00 Tuesday, 07 July 2020, 00:00 Monday, 06 July 2020, 23:00 Sunday, 05 July 2020, 22:00 Sunday, 05 July 2020, 21:00 Friday, 03 July 2020, 00:00 Thursday, 02 July 2020, 23:00 Thursday, 02 July 2020, 00:00 Wednesday, 01 July 2020, 23:00 Wednesday, 01 July 2020, 00:00 Tuesday, 30 June 2020, 23:00 Tuesday, 30 June 2020, 00:00 Monday, 29 June 2020, 23:00 Sunday, 28 June 2020, 22:00 Sunday, 28 June 2020, 21:00 Friday, 26 June 2020, 00:00 Thursday, 25 June 2020, 23:00 Thursday, 25 June 2020, 00:00 Wednesday, 24 June 2020, 23:00 Wednesday, 24 June 2020, 00:00 Tuesday, 23 June 2020, 23:00 Tuesday, 23 June 2020, 00:00 Monday, 22 June 2020, 23:00 Sunday, 21 June 2020, 22:00 Sunday, 21 June 2020, 21:00 Friday, 19 June 2020, 00:00 Thursday, 18 June 2020, 23:00 Thursday, 18 June 2020, 00:00 Wednesday, 17 June 2020, 23:00 Wednesday, 17 June 2020, 00:00 Tuesday, 16 June 2020, 23:00 Tuesday, 16 June 2020, 00:00 Monday, 15 June 2020, 23:00 Sunday, 14 June 2020, 22:00 Sunday, 14 June 2020, 21:00 Friday, 12 June 2020, 00:00 Thursday, 11 June 2020, 23:00 Thursday, 11 June 2020, 00:00 Wednesday, 10 June 2020, 23:00 Wednesday, 10 June 2020, 00:00 Tuesday, 09 June 2020, 23:00 Tuesday, 09 June 2020, 00:00 Monday, 08 June 2020, 23:00 Sunday, 07 June 2020, 23:00 Sunday, 07 June 2020, 22:00