Şoferul din Timişoara care a lovit mortal un tânăr pe trotuar rămâne în arest
Şoferul care a lovit mortal luna trecută un bărbat pe un trotuar din Timişoara rămâne în arest preventiv. Mandatul acestuia a fost prelungit cu 30 de zile.
Tânărul din Timişoara care în urmă cu o lună a accidentat mortal un bărbat de 28 de ani pe trotuar ar putea fi cercetat în libertate
Tribunalul Timiş a admis recursul procurorilor la decizia Judecătoriei de a nu prelungi mandatul de arestare preventivă emis pe numele acestuia.
Adrian Cocoană a fost arestat preventiv, în 21 august, pentru 29 de zile, sub acuzaţia de omor din culpă şi fugă de la locul accidentului. Cu două zile înainte, Cocoană accidentase mortal un tânăr aflat pe trotuar, după ce, din cauza vitezei, a scăpat de sub control autoturismul Ferrari. Şoferul a fugit de la locul faptei şi s-a predat Poliţiei după aproape 24 de ore.
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3477 RON 






Trafic ingreunat pe DN1 din cauza zapezii
Un bătrân invalid a fost scos din casă după...
Mesajele telespectatorilor se vad la Realitatea TV
Un avion a iesit de pe pista la Craiova
Imagini needitate de la incidentul aviatic de...
NO COMMENT - In realitate esti mai bun








Feedback

