Zvonul că şeful campioanei, Nicolae Badea, va investi la Rapid a creat panică printre giuleşteni, în timp ce dinamovistul şi-a luat deja rolul în serios
"Alaltăieri am glumit cu dl Copos şi l-am anunţat că trebuie să trec în cursul zilei de miercuri pe la Rapid şi să fie prezent cu Rednic şi Zotta la stadion", a declarat preşedintele lui Dinamo, Nicolae Badea.
Mircea Rednic n-are nimic împotrivă. Fie că sunt de la Copos, Badea sau Taher, banii sunt bineveniţi. Antrenorul nu s-ar supăra nici dacă ar contribui şi Gigi Becali la bunăstarea elevilor săi.
"N-aţi spus că eu primesc primesc bani de la toţi ce contează că e dinamovist, stelist. Poate pe domnul Copos să-l cheme, eu nu am de ce, nu mă intereseză decât să fie plătite contractele", a răspuns Mircea Rednic.
1 EUR= 4.2817 RON 
Feedback




















