SPORT »
Antrenamentul Albaniei a fost urmărit de 20 de suporteri
Realitatea TV
Preliminarii EURO 2008
2008-05-06 16:21:46
Albanezii s-au antrenat timp de o oră pe stadionul "Naţional"
închide
Albanezii au ajuns la stadionul "Naţional" plini de nervi, deoarece au fost nevoiţi să îndure minute bune traficul infernal din Bucureşti. Şedinţa tehnică a început la ora 18 şi a durat ceva mai mult de 60 de minute. Susţinuţi din tribune de 20 de fani, fotbaliştii albanezi au părut indiferenţi faţă de jocul de astăzi, atmosfera de la antrenament fiind una extrem de relaxată. Vedeta oaspeţilor, căpitanul Cana va lipsi miercuri seară, la fel ca şi fundaşul dreapta Dallku.
Nici selecţionerul Otto Barici nu va putea sta pe banca tehnică, întrucât îşi va ispăşi la Bucureşti a doua din cele trei etape de suspendare primite din partea Comisiei de Disciplină şi Control a UEFA, care l-a penalizat pentru comportamentul din timpul partidei Albania-Bulgaria, disputată la Tirana, pe 17 octombrie, din preliminariile EURO 2008. În partida care s-a terminat la egalitate, scor 1-1, Baric i-a insultat în mai multe rânduri pe arbitrii.
România, care este deja calificată la EURO 2008, va susţine ultimul meci din preliminarii mâine, contra Albaniei, de la ora 18:00, pe stadionul "Naţional" din Complexul "Lia Manoliu".
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3473 RON 







Gheorghe Hagi si-a sarbatorit ziua in direct la...
Gheorghe Hagi, de ziua lui la Realitatea TV
Alpinistul Coco Galescu
Simona Amânar
Victoria Blohina l-a atacat pe Piţurcă la...
Coş uluitor marcat de LeBron James









Feedback

