Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Taxa pentru studenţii străini de la medicină ar putea creşte de la 3.600 de dolari la 5.000 de euro

Taxa anuală pentru studenţii străini care se înscriu la universităţile de medicină şi farmacie din România ar putea creşte de la 3.600 de dolari la cel puţin 5.000 de euro, ca urmare a propunerilor făcute de rectori la întâlnirea cu ministrul Educaţiei, Ecaterina Adronescu.

Foto: gandul.info
Foto: gandul.info
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro