Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Ţăranii mureşeni au mers la cursuri de asomare a porcului

Se apropie Ignatul şi zeci de ţărani din judeţul Mureş au fost instruiţi cum se sacrifică porcul după normele europene. E drept că la cursul intensiv, predat de veterinari, a lipsit proba practică, aşa că mulţi dintre participanţi s-au cam plictisit. Mai mult, oamenii spun că o fi bună ea teoria, dar în practică nu vor renunţa la metodele tradiţionale.

Foto: sugarmtnfarm.com
Foto: sugarmtnfarm.com
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro