Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Sute de tineri şi-au petrecut noaptea de Înviere în cluburi VIDEO

În timp ce unii s-au dus la biserică să ia lumina sfântă, alţii au preferat lumina laserelor din club. Sute de tineri şi-au petrecut noaptea de Înviere în cluburile din Capitală, unde s-au distrat până dimineaţă.

Sute de tineri şi-au petrecut noaptea de Înviere în cluburi
Sute de tineri şi-au petrecut noaptea de Înviere în cluburi / FOTO: RTV

Clienţii discotecilor au fost serviţi, încă de la intrare, cu cozonac şi vin. De la petrecere nu au lipsit nici dansatoarele provocatoare sau muzica bună.

Tinerii care au umplut cluburile şi au încins atmosfera. Mulţi spun că vor petrece paştele alături de familie duminică sau luni. La biserică, nici vorbă să ajungă. În schimb, au fost unii care au îmbinat credinţa şi tradiţiile cu distracţia. După ce au asista la sluba de Înviere, s-au retras în club.

Tinerii au plecat spre casă tocmai în zori, pentru a ciocni un ou cu familia.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro