Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Superoferte de maşini la 3.000 de euro. Vezi care este cel mai tare model

Maşinile s-au ieftinit foarte mult, iar proprietarii încearcă să scape cât mai repede de unele dintre ele ca să-şi ia altele noi, mult mai bune şi mai frumoase.

Superoferte de maşini la 3.000 de euro
Superoferte de maşini la 3.000 de euro / FOTO: automures.ro

Preţurile au coborat destul de mult şi la 3.000 de euro îţi găseşti o maşină cu care "poţi să-ţi faci liniştit treaba", informează incont.ro.

Cea mai ieftină maşină de la BCR Leasing este un Matiz la 1.500 de euro plus TVA, urmat de un Hyundai Accent - cu 1.700 de euro plus TVA. Ambele sunt la promoţie.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro