Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Sporul de fascinaţie se sancţionează la Steaua cu 10% din salariu

Gigi Becali spune că amenda pentru steliştii care-şi pierd nopţile în club este de 25 la sută din salariu. Există însă şi un spor de fascinaţie, taxat în plus, cu 10 la sută.

Jucătorii Stelei plătesc suplimentar pentru plăcerile interzise
Jucătorii Stelei plătesc suplimentar pentru plăcerile interzise

Inclusiv Gigi Becali a fost atras în scandalul sexual de la Steaua, în care jurnalista Ioana Popescu l-a acuzat pe pablo Brandan că a încercat să o violeze.

Managerul general al clubului, Mihai Stoica, a sărit să o atace pe aceasta, cu invective precum "dementă" sau "nespălată", însă a ajuns ca el să fie cel pus la colţ.

Ea a ameninţat că va publica un material compromiţător la adresa lui Meme, fapt care l-a făcut pe Gigi Becali să aibă o intervenţie telefonică în emisiunea "Un Show Păcătos". El a rugat-o pe Ioana Popescu să-l lase în pace pe Mihai Stoica, fiindcă acesta are o fiică adolescentă, iar ea a ripostat: "Dacă îmi daţi un interviu, renunţ la materialul cu MM Stoica".

În plus ea a mai spsus: "Juan Toja m-a sunat să îmi spună că nu mai vine cu mine în Cuando, de frică să nu îl dea Becali afară". Patronul Stelei a explicat: "Nu le fac nimic la jucători, mai ales dacă nu au prietene. Dar să nu piardă nopţile prin club. Să stea acasă. Dacă se duce în club, 25% amendă... 10% în plus dacă se duce cu Ioana Popescu, spor de fascinaţie. Dacă îşi punea şi perucă blondă, însemna că e bulangiu şi că îi măresc amenda. Sau îl dau afară, ce dacă era de Halloween".

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro