Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Soţul lui Amy Winehouse riscă să îşi petreacă următorii ani după gratii

Justiţia îi va ţine departe pe Amy Winehouse şi soţul ei Blake Fielder-Civil. Acesta din urmă a pledat vinovat într-un proces în care este acuzat de agresiune şi riscă să-şi petreacă următorii ani după gratii.

Foto: bestmusic.ro
Foto: bestmusic.ro

Blake, în vârstă de 26 de ani, se află de ceva timp în arest preventiv, în aşteptarea audierilor preliminare. El a recunoscut în faţa instanţei că a agresat fizic anul trecut patronul unui club.

Blake va scăpa astfel de un lung proces, urmând ca sentinţa lui să fie pronunţată în următoarele zile.

Celebra sa soţie, cântăreaţa de muzică soul, Amy Winehouse a fost prezentă în sala de judecată la două dintre audierile preliminare.

Amy a avut şi ea probleme serioase cu legea în ultimele luni. La sfârşitul lui aprilie şi-a petrecut o noapte în arest, după ce a recunoscut că a atacat doi bărbaţi. A scăpat doar cu un avertisment.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro