Iniţiativa lui Joseph Blatter de a limita la cinci numărul străinilor la orice echipă nu prinde nepregătită formaţia cu cei mai mulţi stranieri din fotbalul românesc, CFR Cluj. Şeful liderului din Gruia, Iuliu Mureşan, a găsit deja soluţia pentru păstrarea legiunii străine a CFR-ului.
Căsătoria cu românce, este soluţia ideală găsită de şefii liderului CFR pentru a micşora numărul stranierilor din lotul lui Ioan Andone.
"Din păcate, majoritatea sunt căsătoriţi, iar oferta nu este prea largă din acest punct de vedere. Vom face o selecţie de oferte, iar preşedintele sper să fie şef de comisie", a declarat Mureşan.
Prezente în număr mare la fiecare meci pe teren propriu al CFR-ului, reprezentantele sexului frumos nu ar refuza oferta şefilor din Gruia şi au o ţintă clară printre jucătorii liderului: Semedo.
Şefii lui CFR Cluj vor să îi însoare pe stranieri cu românce
PUBLICAT
Luni, 12 Noiembrie 2007 10:36
ACTUALIZAT
Luni, 12 Noiembrie 2007 10:36
SURSA
Realitatea TV
Mozaic sportiv







Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M