Scarlett Johansson, mai sexy decât Brigitte Bardot - VEZI GALERIE FOTO
19 nov 2008, 14:48 |
Actualizat Miercuri, 19 Noiembrie 2008 16:06
www.dailymail.co.uk
Scarlett Johansson a fost surprinsă în timpul unei şedinţe foto pentru numărul din decembrie al revistei Allure. Actriţa a purtat o bustieră Agent Provocateur şi un costum cu model de leopard, amintind de sex-simbolul anilor`50, Brigitte Bardot.
Hair-stylistul celebrităţilor de la Hollywood, Garren şi make-up artistul Stephane Marais au făcut parte din echipa care s-a ocupat ca Scarlett să arate ca o divă a anilor `50.
Rezultatul a fost surprinzător chiar şi pentru actriţa din "Lost in translation", care s-a declarat mulţumită de look-ul ei.
În timpul interviului, Scarlet a vorbit despre căsătoria cu actorul Ryan Reynolds. " Întotdeauna mi-am dorit să mă căsătoresc şi să am copii". În timp ce unele femei îşi consumă existenţa visând la Făt-Frumos, viaţa lui Scarlett alături de soţul ei este cât se poate de normală.
În urmă cu doi ani, Lindsay Lohan spunea despre Scarlett că este "urâtă" şi "grasă". Întrebată ce părere are despre afirmaţiile rivalei ei, actriţa le-a catalogat drept "vulgare" şi "răutăcioase".
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3473 RON 













Feedback

