Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Sărutul care a şocat show-biz-ul: Lady Gaga şi coregrafa FOTO

Lady Gaga şi-a concediat coregrafa şi directorul de creaţie, Laurieann Gibson, după ce ani de zile a fost prietenă cu aceasta. Cântăreaţa a sărutat-o pe Laurieann Gibson în public, în 2010, la Premiile MTV VMA.

Lady Gaga, sărutul şi concedierea
Lady Gaga, sărutul şi concedierea

Starul american a decis să renunţe la serviciile lui Laurieann Gibson după o ceartă cu aceasta, informează Daily Mail.

Laurieann Gibson a creat imaginea artistei, mărturisind că înfăţişarea cântăreţei, asemănătoare cu cea a Madonnei, a inspirat-o. Declaraţia lui LaurieAnn Gibson a deranjat-o pe Lady Gaga, care este comparată de ani buni cu Madonna.

"Multe lucruri au fost spuse, iar ambele s-au aprins foarte tare. LaurieAnn a încheiat închizându-i telefonul (n.r. lui Lady Gaga) şi transmiţându-i că o va da în judecată", a declarat o sursă din anturajul celor două.

Relaţia de prietenie dintre Lady Gaga şi Laurieann Gibson s-a deteriorat şi din pricina opiniilor negative ale coregrafei legate de ultimele videoclipuri ale cântăreţei. Laurieann ar fi criticat blasfemiile din clipul recent al artistei, "Judas".

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro