Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Romtelecom oferă convorbiri gratuite din reţeaua sa către Japonia

Gratuitatea va fi aplicată începând de mâine, 19 martie 2011, pentru o perioadă de 30 de zile şi este valabilă atât pentru clienţii rezidenţiali, cât şi pentru companii

Romtelecom oferă convorbiri gratuite din reţeaua sa către Japonia
Romtelecom oferă convorbiri gratuite din reţeaua sa către Japonia / FOTO: Mediafax

Romtelecom a decis să permită efectuarea gratuită de apeluri din reţeaua sa către numere de fix sau mobil din Japonia, hotărârea fiind luată ca urmare a evenimentelor tragice care afectează această ţară, se arată într-un comunicat.

"Gratuitatea va fi aplicată începând de mâine, 19 martie 2011, pentru o perioadă de 30 de zile şi este valabilă atât pentru clienţii rezidenţiali, cât şi pentru companii. Romtelecom speră că prin această decizie va contribui la eforturile de susţinere a celor afectaţi din Japonia, cât şi a rudelor şi prietenilor acestora din România", se mai spune în comunicat.

 

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro