Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

România, în fruntea clasamentului ţărilor cu domenii de internet riscante

Ţările cu cel mai ridicat grad de risc în privinţa siguranţei domeniilor de internet sunt România, cu 5,6%, şi Rusia, cu 4,5%. Cele două ţări au cele mai multe site-uri care conţin viruşi, aplicaţii maliţioase, exploatări de vulnerabiltăţi sau downloaduri nedorite, potrivit unui studiu al McAfee.
Citeşte aici toată ştirea
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro