Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Rapidiştii nu se tem de Elton

Răzvan Lucescu spune că nu îi va acorda atenţie specială lui Elton, şi că în fotbal forţa şi unitatea grupului sunt valori mai importante decât valoarea unui jucător sau a altuia.

"Nu e Elton un pericol, ci Steaua, iar noi vrem să învingem Steaua şi nu pe Elton", a declarat Răzvan Lucescu.

Rapidiştii au ţinut să-i răspundă lui Mihai Stoica, după ce managerul stelist şi-a exprimat temerea că Elton ar putea fi accidentat în Giuleşti.

"Vrei nu vrei e fotbal, eşti în contact cu adversarul, rămâne să vedem ce va fi pe teren", a declarat Viorel Moldovan.

"Fotbalul e un joc bărbătesc şi nu cred că steliştii au intrat până acum ca nişte domnişoare la adversarii lor. Fotbalul se joacă tare şi la minge", a precizat şi Răzvan Lucescu.

Viorel Moldovan le promite suporterilor că duminică seara Zicu va fi al doilea brazilian de pe teren: "Îmi pun speranţe mari în Ianis şi sunt convins că va face un meci mare împotriva Stelei".
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro