Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Rada şi Mărgăritescu îl consolează pe Dică

Rivalii din campionat sunt alături de stelistul Nicolae Dică, accidentat în primul amical al Stelei din acest an. Nu este bine să te bucuri de răul altuia, spune Ionuţ Rada. Fundaşul giuleştean este completat de Andrei Mărgăritescu: îi doresc lui Dică numai sănătate, a fost mesajul dinamovistului pentru vedeta Stelei.

Accidentarea lui Dică l-a impresionat pe rapidistul Ionuţ Rada: "Am fost de multe ori colegi la tineret şi îmi pare sincer rău, pentru că merita un transfer în străinătate".

"Are ghinion, nu doresc nimănui aşa ceva, îi doresc numai sănătate", a declarat Mărgăritescu.

Rada nu se bucură, chiar dacă ştie că adversarii direcţi pentru locul doi vor simţi lipsa golgeterului.

"E în defavoarea Stelei şi îmi pare rău, pentru că nu e bine să te bucuri de răul altuia", a declarat Rada.
Acelaşi subiect pe REALITATEA.NET
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro