Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Propunerile de logo includeau frunza de stejar, o căsuţă, sau doar înscrisul "România"

Consiliul de Brand, care include reprezentanţi ai asociaţiilor din turism şi ministerului de resort, au votat actuala identitate a brandului turistic al României, dintre mai multe variante prezentate de THR, unele dintre ele neavând nicio imagine, iar altele conţinând o frunză de arţar sau o căsuţă.

Logo-ul noului brand turistic al României/FOTO: piticu.ro
Logo-ul noului brand turistic al României/FOTO: piticu.ro
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro