Neptun TV

Miercuri, 4 Mai

  • 06:00 Babel Show
  • 06:30 Dineu cu sport
  • 08:00 Cele 6 minuni de la Golgota
  • 09:30 3D Cinema
  • 10:00 Arta de a trăi
  • 11:00 Omul pădurilor
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 Pelerini către Lumină
  • 15:00 Bărcuța cu povești
  • 16:00 Doctor Planet
  • 16:30 Babel Show
  • 17:00 Asta-i viaţa
  • 18:00 Pelerini către Lumină
  • 19:00 Delicatese
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Interviul serii
  • 21:00 Mireasma florilor târzii
  • 22:30 Reporter
  • 22:45 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 23:00 Chestiunea nopţii
  • 01:00 Asta-i viaţa
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Mireasma florilor târzii
  • 05:30 Pe cai putere

Joi, 5 Mai

  • 06:00 Jurnal de sănătate
  • 06:30 Lecţia de istorie
  • 07:00 Litere alese
  • 07:30 Atelier de personalitate
  • 08:00 Reporter
  • 08:30 Chestiunea nopţii
  • 09:30 Arena Medicală
  • 10:30 Babel Show
  • 11:00 Asta-i viaţa
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 13:30 Pelerini către Lumină
  • 15:00 Bărcuța cu povești
  • 16:00 Jurnal de sănătate
  • 16:30 Interviul serii
  • 17:00 Asta-i viaţa
  • 18:00 Pelerini către Lumină
  • 19:00 Pe cai putere
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Interviul serii
  • 21:00 Liliacul înfloreşte a doua oară
  • 22:30 Reporter
  • 22:45 Sport
  • 22:55 Meteo
  • 01:00 Asta-i viaţa
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Chestiunea nopţii
  • 04:00 Liliacul înfloreşte a doua oară
  • 05:30 Atelier de personalitate

Vineri, 6 Mai

  • 06:00 Jurnal de sănătate
  • 06:30 3D Cinema
  • 07:00 Doctor Planet
  • 07:30 Europa TV
  • 08:00 Reporter
  • 08:30 Chestiunea nopţii
  • 09:30 Progress
  • 10:30 Litere alese
  • 11:00 Handbal masculin: HC Farul - CSU Suceava
  • 13:00 Reporter
  • 13:20 Sport
  • 13:25 Meteo
  • 15:00 Bărcuța cu povești
  • 16:00 Lecţia de istorie
  • 16:30 Interviul serii
  • 17:00 Asta-i viaţa
  • 18:00 Arena Medicală
  • 19:00 Atelier de personalitate
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Dineu cu sport
  • 23:00 Loverboy
  • 01:00 Asta-i viaţa
  • 02:30 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Arena Medicală
  • 04:00 Dineu cu sport
  • 05:30 Europa TV

Sâmbătă, 7 Mai

  • 06:00 Litere alese
  • 06:30 Lumina lui Hristos
  • 07:30 Pe cai putere
  • 08:00 Scutul Dobrogei
  • 08:30 Babel Show
  • 09:00 Jurnal de sănătate
  • 09:30 Bărcuța cu povești
  • 10:30 Doctor Planet
  • 11:00 Asta-i viaţa
  • 12:00 3D Cinema
  • 12:30 Delicatese
  • 13:30 agriCULTURA
  • 14:30 Dineu cu sport
  • 16:00 Arena Medicală
  • 17:00 Babel Show
  • 17:30 Lecţia de istorie
  • 18:00 Arta de a trăi
  • 19:00 Jurnal de sănătate
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Film artistic
  • 22:30 Arta de a trăi
  • 23:30 Lecţia de istorie
  • 00:00 Babel Show
  • 00:30 Film artistic
  • 03:00 Reporter
  • 03:40 Sport
  • 03:55 Meteo
  • 04:00 Europa TV
  • 04:30 Arta de a trăi

Duminică, 8 Mai

  • 06:00 Calea, Adevărul şi Viaţa
  • 07:00 Documentar: Soren Kiekegard
  • 08:00 Desene animate: Aripi de înger
  • 08:30 Arena Medicală
  • 09:30 Scutul Dobrogei
  • 10:00 Europa TV
  • 10:30 Pe cai putere
  • 11:00 Doctor Planet
  • 11:30 agriCULTURA
  • 12:30 Babel Show
  • 13:00 Delicatese
  • 13:30 Lecţia de istorie
  • 14:00 Lumina lui Hristos
  • 15:00 Litere alese
  • 15:30 Jurnal de sănătate
  • 16:00 Atelier de personalitate
  • 16:30 3D Cinema
  • 17:00 Progress
  • 18:00 Arta de a trăi
  • 19:00 Doctor Planet
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Film artistic
  • 22:00 Arta de a trăi
  • 23:00 Omul pădurilor
  • 00:00 agriCULTURA
  • 01:00 Babel Show
  • 01:30 Europa TV
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Progress
  • 04:00 Doctor Planet
  • 04:30 3D Cinema
  • 05:00 Litere alese
  • 05:30 Jurnal de sănătate

Luni, 9 Mai

  • 06:00 Harta comorii
  • 07:30 Celălalt mag
  • 08:00 Cele 6 minuni de la Golgota
  • 08:30 Litere alese
  • 09:00 Babel Show
  • 09:30 3D Cinema
  • 10:00 Doctor Planet
  • 10:30 Atelier de personalitate
  • 11:00 Bărcuța cu povești
  • 12:00 Pelerini către Lumină
  • 13:00 Lumina lui Hristos
  • 14:00 Delicatese
  • 15:00 Jurnal de sănătate
  • 15:30 Gala Culturală
  • 18:00 Pelerini către Lumină
  • 19:00 Jurnal de sănătate
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Maria Ciobanu
  • 22:00 Glissando
  • 23:30 Muzică de petrecere
  • 00:30 Pelerini către Lumină
  • 01:30 Gala Culturală
  • 04:00 Reporter
  • 04:30 Sport
  • 04:55 Meteo
  • 05:30 Delicatese

Marţi, 3 Mai

  • 07:30 Lecţia de istorie
  • 08:00 Cele 6 minuni de la Golgota
  • 09:30 Babel Show
  • 10:00 Arta de a trăi
  • 11:00 Omul pădurilor
  • 12:00 Bărcuța cu povești
  • 13:00 Litere alese
  • 13:30 Pelerini către Lumină
  • 14:30 Gala culturală
  • 17:00 Arta de a trăi
  • 18:00 Pelerini către Lumină
  • 19:00 Delicatese
  • 19:30 Reporter
  • 20:10 Sport
  • 20:25 Meteo
  • 20:30 Emisia continuă
  • 22:00 Concert Maria Ciobanu
  • 00:30 Pelerini către Lumină
  • 01:00 Asta-i viaţa
  • 02:00 Reporter
  • 02:40 Sport
  • 02:55 Meteo
  • 03:00 Bărcuța cu povești
  • 04:00 Emisia continuă
  • 05:30 Delicatese
  • 06:00 Europa TV
  • 06:30 Lumina lui Hristos


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?